Kozmetika

DERMALOGICA :

Chvíľa, kedy sa Vaša pleť zmenila.  Navždy.

Dermalogica vznikla v Spojených Štátoch v roku 1986 s jasným cieľom – ponúknuť zákazníkom kvalitné prípravky bez obsahu bežne používaných zložiek, akými sú lanolín, denaturovaný alkohol, minerálne oleje, umelé farbivá a parfum, ktoré so sebou prinášajú riziko podráždenia. Každý produkt Dermalogica, ktorý vzniká v laboratóriách Medzinárodného dermálneho inštitútu (The International Dermal Institute), obsahuje len tie najčistejšie a najkvalitnejšie dostupné zložky. Prípravky Dermalogica sú vo viac ako 80 krajinách po celom svete vyberané a odporúčajú vyškolenými kozmetičkami s rovnakou starostlivosťou, s akou doktori predpisujú lieky. Kompletný systém starostlivosti o pleť je každému zákazníkovi zostavený na mieru na základe unikátnej analýzy pleti Face Mapping®, pri  ktorej profesionál najskôr „dekóduje“ jednotlivé zóny tváre, aby mohol odporučiť produkty, ktoré zlepšia zdravie klientove pokožky a prinesú viditeľné výsledky.

Dermalogica je presvedčená, že starostlivosť o pleť nie je o luxusných flakónoch, nezmyselne vysokých cenách alebo modelkách s bezchybnou pleťou. Dermalogica nesľubuje zázraky, ale skutočné výsledky, ktoré so sebou prináša kvalitné zloženie výrobku a jeho profesionálne odporúčania. Dermalogica ponúka výrobky určené na starostlivosť o pokožku tváre a tela, rad slnečných prípravkov a starostlivosť adresovanú špecifickým potrebám mužskej pleti.

Produkty Dermalogica prinášajú výsledky a to pri každom použití. Takže aj keď balenia snáď farebne neladia s Vašou kúpeľňou, môžete si byť istí, že Dermalogica Vašej pleti poskytne všetko, čo naozaj potrebuje. Navyše nikdy nie sú používané inak bežné ingrediencie ako minerálne oleje, lanolín, umelé farbivá, parfumy ani iná lacná vata.

Dermalogica nie je „bio“ ani „organická“ kozmetika. Je spoločnosťou ktorá využíva západný výskum, aj prírodné zložky a východné odkazy tak, aby dosahovala čo najlepšie výsledky.

Slovenská kozmetika CALENDULA

s originálnou receptúrou a dlhoročnou tradíciou

Calendula ponúka kozmetické prípravky klientom s problematickou pleťou, najmä precitlivenou pleťou, ktorá sa nemôže zbaviť prejavov podráždenia, precitlivenosti alebo nadmerného vysúšania pokožky.

Kozmetika Calendula je určená aj na každodennú starostlivosť o normálnu pleť, ako aj na ošetrenie mladistvej a aknóznej pleti.

Výrobný proces prebieha v čistom uzatvorenom prostredí, bez dotyku ľudskej ruky, podľa zásad Správnej výrobnej praxe. Pri zostavovaní receptúr prípravkov sa kladie dôraz na jednoduchosť zloženia a vyberajú sa také suroviny, ktoré nevyvolávajú dráždenie a precitlivenosť. Produkty sú vyvíjané v spolupráci s dermatológmi. Kvalita je dosiahnutá najmodernejšími technológiami. Prípravky neobsahujú stabilizačné prísady, vôbec alebo len v nevyhnutnom množstve konzervačné prísady. Prípravky nie sú testované na zvieratách. Sídlo firmy sa nachádza v ekologicky čistom prostredí Novej Ľubovne na Zamagurí, odkiaľ pochádza aj množstvo prvotných surovín používaných vo výrobnom procese.